1- Özel Okullar.jpg

K.O.D. Platform Nedir?

%100 Microsoft tabanlı, öğrenci ve öğretmenlere birçok lisanslı uygulamanın tanımlandığı, profesyonel öğrenme sınıflarının yer aldığı gerçek bir Online Eğitim platformudur.

Teams_FeatureHeader_Download_1920.jpg
ogrenci.jpg

Öğrenciler İçin K.O.D. Platform

Alanında uzman öğretmenlerle Türkiye'nin her yerinden öğrencilerin çevrimiçi K.O.D. Platform'da buluştuğu yenilikçi online eğitim modelini siz de çok seveceksiniz.

Nasıl çalışır?

Microsoft sertifikalı uzmanlar tarafından alanında en iyi öğretmenler sisteme dahil edilir. Sizlere ise sadece kendiniz için uygun olan eğitim hizmetini seçmek kalır.

K.O.D. Platform hangi hedef kitleye 

hizmet sunar?

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için nitelikli eğitime ulaşmak isteyen öğrencilere, hibrit eğitim modelinde okulunu başarıya ulaştırmak isteyen eğitim yöneticilerine, sınava hazırlıkta alternatif çözüm seçeneklerini kurumuna entegre etmek isteyen kurs merkezi sahiplerine Microsoft güvencesi ile hizmet sunar.

thumbnail.tr-tr.jpg
Kalem ile Belge

K.O.D. Platform'a öğretmenler

nasıl üye olabilir?

Öğretmenler platforma ücretsiz olarak üye olabilmektedir. Öğretmenlere tanımlanan  ücretsiz Microsoft lisansı ile K.O.D. Platform'da yer alan açık etkinliklere katılabilir ve platformu keşfedebilir.

K.O.D. Platformu'nun Amaçları

  • Profesyonel Öğrenme Topluluğu oluşturmak 

  • Nitelikli online eğitimi yaygınlaştırmak  

  • Öğretmenlerin mesleki gelişimine katkı sağlamak 

  • Ücretsiz MİCROSOFT eğitimleri ile yetkinlik kazandırmak 

  • Online ders almak isteyen öğrenciler ile öğretmenleri buluşturmak

  • LGS ve YKS öğrencilerine özel nokta atışı, en çok talep gören konu başlıklarından farklı kombinasyonlar ile oluşturulan, konu eksiklerini kapatan, başarı odaklı online ders paketlerini öğrencilerin hizmetine sunmak

  • Sınavlara hazırlık kursaları ve özel okulların hibrid eğitim modeline uygun şekilde online eğitim alt yapılarını kurmak 

  • MİCROSOFT'un güçlü ve güvenli alt yapısıyla eğitim kurumlarına nitelikli online eğitim hizmeti sağlamak 

K.O.D. PLATFORM'UN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİNİ DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ